Spelling Bee yarışmamız Swan English Language School kapsamında, öğrencilerimiz arasında yapılan hem eğlenceli hem de oldukça eğitici bir yarışmadır. Yarışmaya katılan öprenciler starters, movers, flyers, ket ve pet olarak seviyelerine ayrıldıktan sonra yarışmada kullanacakları numaraları verilir ve yarışmaya girmeye hazırlanmaya başlarlar. Bu yarışmanın amacı öğrencilerimize eğlenceli bir şekilde kelime öğretip, öğrenilen bu kelimelerin kalıcılığını artırmaktır. 

.......................................................................................................................................................................................................................................................

Spelling Bee is a very enjoyful and educational contest made in our Swan English Language School. The students who are attending the contest are categorised as starters, movers, flyers, ket and pet , after that the numbers are given to the students who are preparing to attend the contest. The aim of this contest is to make our students learn the necessary vocabularies by making the act of learning perminant.